תספורות

בכל מה שקשור לזמן הסטיילינג, תספורת קצרה עשויה להיות הדרך הנכונה ללכת אם אתה לא מפחד להסתובב מול המראה בבוקר אבל לא ממש בטוח למה לחפש. להלן רשימה של רעיונות לשיער גברים טריים, כולל כמה מהתספורות הקצרות הפופולריות ביותר ומראה לגברים בכל הגילאים. אם אינך מודע לבאזורים ותחתונים, אספנו רשימה של התסרוקות הקצרות הטובות ביותר לכל הגברים.

שוחחנו גם עם מספרה מקצועית בכדי לתת לך מדריך כיצד לעצב תספורת קצרה. הראינו לכם את הסוגים השונים של תערובות שמעצב שיער יכול לתת, כמו גם כמה מהתסרוקות הטובות ביותר לגברים.

למראה סופר מקצועי

בחר בתספורת ישרה מעודנת במיוחד שמכה ממש מעל הכתפיים. כדי להשיג ניגודיות חזקה יותר לקליפת השיער הקצר, בקש את התחתית עבור בחורים שיש להם שיער סמיך או כאלה ששערם גס. לבעלי שיער דק, אתה יכול ללכת עם חתך בגזרה חלקה, או אפילו עם חתך לגברים עם שיער עדין.

אם גזירת הבאזז אינה קצרה מספיק

תוכלו גם לנסות וריאציות של אורכי שיער קצרים יותר. זו דרך אמצע טובה אם אתה רוצה לנסות בוב ארוך יותר או יבול מבלי להתחייב לאורך קצר יותר. אתה יכול להפוך את החיתוך לחמור פחות אך עדיין מובנה על מנת להבטיח שקצר השיער שלך יכול לנדנד בוב ארוך יותר או אפילו חתך קצר יותר עם מעט יותר מרקם.

פופולרי בעבר על ידי דיוויד בקהאם

כמה מתסרוקות הגברים הפופולריות ביותר נלבשו בשנים האחרונות. איפשהו ברשימה זו יש סיכוי לנסות קיצור דרך עם קצת יותר מרקם וקצת יותר עומק. היכנס לאתר האופנתי כדי לקרוא עוד ובדוק כמה אפשרויות נהדרות אחרות לתסרוקות קצרות, בינוניות וארוכות. תספורת שמקרינה מראה חזק אך מתוחכם היא בחירה מסוגננת מאוד לגברים בכל הגילאים. התסרוקת המגניבה הזו, שדורשת שיער באורך בינוני, מבטיחה לגרום לך להיראות כמו סגנון – משב רוח חדה בדיוק היכה אותך בפרצוף. אם אתה מנסה את הסגנון החזק הזה, תן למספר לקצר את שיערך בקצה אופקי קטן. ניתן לחתוך שולי רטרו לשיער אם יש לך שיער קצר, בינוני או ארוך, כמו גם שיער ארוך, ארוך או קצר.

דרך טובה לנצל את התחזוקה הגבוהה של תספורת הבוב הקצרה

היא לנסות את המראה המובנה הזה. אלא אם כן המספרה שלך אמנית, המראה העצבני אך המתוחכם הזה יכול לעבוד מצוין עבורך. אם ביצעת גזירת באז, אתה כנראה עדיין לא מוכן לסגנון הזה, אבל אם ניסית את זה, בהחלט שווה לנסות.

התספורת הגרועה והשכבתית הזו נועזת יותר בתום המשמרת

כך שהיא לא משתלבת יותר מדי. מדובר בתספורת באורך בינוני שלא נראית ככה בגלל רמת קיבוע חלשה או מה שהיית מכנה לאורך זמן. לשכבה עדינה, שנחתכה מהשוליים לאורך השיער, יש אמירה אופנתית. שכבה אחר שכבה, השיער חותך במרקם נועז המודגש על ידי מבטאים בלונדיניים ואורות נמוכים חומים.

ברשימה זו של התספורות הקצרות הטובות ביותר תמצאו את השפה של מספרה שתוכלו לדבר בה במינוח המספרות

להלן מספר טיפים שכדאי לזכור בעת בחירת תספורת כזו. בפירוט, אנו דנים באילו מוצרי שיער גברים טובים משתמשים וכיצד לעצב אותם, כמו גם היתרונות והחסרונות.

המראה למטה הוא תספורת דהויה, כלומר מספרה משתמשת בגוזם שיער כדי לגלח את הצדדים ואת החלק האחורי של הראש בסגנון מסוים זה. בחרו את התספורת האחרונה שראיתם חתוכה ועוצבה על ידי המספרות הטובות בעולם.

אם אתה מבקש חתך, בקש גב מגולח וצדדים המנוגדים בחדות עם השיער הארוך הרבה יותר בחלקו העליון. כשביקשו לחתוך חרוטי, הם ביקשו שהשיער (תרתי משמע) ייפול מהצוואר הקצר יותר, אך עדיין קרוב לחתך שמאחורי האוזניים.

גזרת V היא גימור ייחודי ושונה לתסרוקת זו, כאשר הקצוות יוצרים "V", כפי שהשם מרמז.

תספורות קצרות הן כברירת מחדל מובנות ונקיות יותר מקיצוצים ארוכים

בעוד שחיתוכים מסוימים מעדיפים את המרקם ואת סגנון הגראנג 'של שיער ארוך, אחרים הם גזירת באזז מבולגנת יותר. אם אתה רק רוצה לקום ולהיראות חכם עם מעט מאמץ, תספורת קצרה היא בחירה טובה. דהויות הן דרך נהדרת לקבל מראה נינוח יותר עם שיער קצר, ועם קצת מאמץ תהיה לך גזרה קרירה ונקייה עם כמות צבע ומרקם נכונים.

איך לסחור בשוק ההון

לדוגמה, ניתן לסחור באגרות חוב, אגרות חוב ו- IOU (חברות וממשלות המונפקות בתמורה למזומן) בשווקים הפיננסיים. ניירות ערך הנסחרים בבורסה לצורך החזקת מניות בחברה. ניתן

לקריאה נוספת »

ברוקר

מתווכי מניות המועסקים על ידי חברות תיווך חייבים לסיים את קורס ניירות ערך בקנדה (CSC), את מדריך ההתנהלות והתרגול (CPH) ואת תוכנית ההכשרה של יועצי

לקריאה נוספת »
דילוג לתוכן