קורס השקעות

למד כיצד שוק המניות עובד ואיך משיגים רווחים ארוכי טווח עם קורס השקעות זה באוניברסיטת אילינוי באורבנה – בית הספר לניהול צ'מפאיין. בין אם אתה מתחיל או משקיע מנוסה עם עניין רב בשווקים הפיננסיים, קורס זה ילמד אותך את יסודות ההשקעה ואסטרטגיות להשגת היעדים הכספיים שלך.

מבוא ההשקעות של IIMB מספק לך אסטרטגיות פשוטות להשקעות מוצלחות ומוצלחות

קורס זה ילמד אותך גם את המונחים הטכניים והמיומנויות הדרושים לך כדי להתחיל להשקיע. התחל עם ה- IIMB "מבוא להשקעה" המספק לך מידע ברמה מתחילה ובינונית המכסה את היסודות להפוך לסוחר מצליח ורווחי בעקביות. כיצד ליישם ידע זה נכון לקבלת החלטות טובות על השקעות נדל"ן? קורס זה עוסק גם במספר נושאים שיותר מדי אמריקאים מתעלמים מהם, כגון אסטרטגיית השקעות, ניהול תיקים ותכנון פיננסי.

החלק השקעות שוטים צבעוניים 101 בנוי סביב סדרת מאמרים המסבירים את יסודות ההשקעה. כל סרטון מכסה מגוון נושאים, כולל איך עובד שוק המניות, שווקים פיננסיים אוטומטיים ומהי השקעה אחראית חברתית.

ההשקעה בשוק המניות האולטימטיבי כוללת פרקים, הערות וחידונים שיעזרו לך לבסס את מה שלמדת. קורס מקוון זה מכיל שיעורים מבוססי טקסט המכסים את כל מה שאי פעם תרצו ללמוד על השקעה.

לא תקבל את פרטי קורס ההשקעות המקוון של ואנגארד

אבל זה מקום נהדר להתחיל בו – וטוב שכך. תוכלו להפיק תועלת טובה יותר מביקור בספריות החינוך המוצעות על ידי רבות מחברות התיווך הגדולות. המשמעות היא שתוכל להירשם לסמינר מקוון או לעבור קורס השקעות במכללה הקהילתית המקומית שלך.

לדוגמה, אם אתה מתחיל, אתה יכול ללמוד קורס השקעות במכללה הקהילתית המקומית שלך, כמו זה באוניברסיטת קליפורניה בברקלי.

אמנם הקורסים שאתה משתתף בהם עשויים להיות בעלי דגש

חומרים ומחירים שונים, אך קורסי ההשקעה המקוונים הטובים ביותר חולקים שלושה מאפיינים משותפים. לדוגמה, אם אתה מעוניין להרוויח כסף מהשקעה במניות, שיעורים אלה יכולים להיות שימושיים. לבסוף, ישנם קורסים למי שרוצה ללמוד כיצד להשקיע כסף במניות, או שפשוט רוצה להיות בעל יכולת לנהל טוב יותר את כספי משק הבית שלהם כדי להמשיך להרוויח כסף על ידי טיפול בסוגיות כמו קרנות פנסיה וערכי נדל"ן. בין אם אתה מתחיל מוחלט המחפש עבודה במימון ובין אם משקיע את החסכונות שלך, בוודאי תמצא קורס עבור עצמך, כמו גם אנשי מקצוע בתחום הפיננסים המתקדמים המעוניינים ללמוד שיטות חדשות ולהעמיק את הידע שלהם.

אם אתה באמת רוצה להשקיע בחינוך ונשאר לך קצת כסף

ישנם קורסים שעולים בקלות מעל 4,000 $ למשך 90 ימי לימוד. אם אתה רוצה משהו יותר מובנה, אבל עדיין בחינם, Morningstar Investing Basics הוא מיני קורסים בנושא השקעות. שיעורים עצמאיים אלה למשקיעים הם בדרך כלל טובים מספיק כדי לשמש כחלק מקריירה בהשקעה.

הקורס, אליו כבר השתתפו למעלה מ -20,000 סטודנטים, כולל פריצות דרך להיות סוחר רווחי בעל כישורי מסחר משל עצמו. הקורס עוסק במגוון רחב של נושאים, כגון אסטרטגיות מסחר, ניהול תיקים, אסטרטגיית מסחר ועוד.

תלמד את התיאוריה העומדת מאחורי הכישורים המעשיים בעולם האמיתי שניתן ליישם בעת דיון עם היועץ שלך על הצעות השקעה לניהול הנכסים האישיים שלך ותיק ההשקעות של הלקוח שלך

הקורס נועד להסביר השקעות מעשיות על ידי שילוב השקעות ממושמעות בסיכון נמוך ולמידה להשתמש בכלים ובמשאבים המקוונים החינמיים החיוניים לביצועי מסחר מצוינים.

אם ברצונך ללמד את עצמך לבצע השקעות חכמות, עליך לחשוב כיצד ללמוד את היסודות של אסטרטגיית השקעה, ניהול סיכונים, ניהול תיקים ואסטרטגיות מסחר, וכיצד הם פועלים.

אם אתה נרטב רגליים

יש קורס השקעות בסיסי שמלמד אותך את היסודות של אופן פעולתו של השוק ואילו סוגים שונים של השקעות יכולים לעשות עבור התיק שלך. בין אם מדובר בנדל"ן, מניות, אגרות חוב, סחורות או כל סוג אחר של השקעה, בניית המיומנויות הדרושות לך על מנת להבין את השווקים תעזור לך לקבל החלטות טובות לגבי תיק ההשקעות שלך תוך שמירה על ההשקעות שלך. השקעה 101 בשוק המניות, המוצעת באמצעות פלטפורמת הלמידה המקוונת Skillshare, מיועדת למי שרוצה ללמוד את היסודות של אסטרטגיות השקעה, ניהול סיכונים ומסחר בשוק המניות. זה מבטיח שאם תיק ההשקעות שלך ברכוש יגדל, תזדקק לתשובות הנכונות לכל השאלות הללו.

כפי שהשם מרמז

אינך צריך להיות בעל ידע קודם בנושא שוק ההשקעות כדי ללמוד שריטות בבורסה. תוכלו לראות את ההבדל בין סחורות ושווקי המניות ותלמדו את החשיבות בבחירת המתווך המתאים לכם וסוגים שונים של אפשרויות ההשקעה העומדות לרשותכם. בהתמחות אתה לומד כיצד לשרת את ההתחייבויות שלך, להחליט היכן להשקיע וכמה סיכון לקחת. זה ייתן לך הבנה טובה יותר של שווקי הנדל"ן, אגרות חוב, סחורות, מניות וסוגים אחרים של השקעות, לצד טיפים וטריקים כיצד להרוויח מהם כסף.

איך לסחור בשוק ההון

לדוגמה, ניתן לסחור באגרות חוב, אגרות חוב ו- IOU (חברות וממשלות המונפקות בתמורה למזומן) בשווקים הפיננסיים. ניירות ערך הנסחרים בבורסה לצורך החזקת מניות בחברה. ניתן

לקריאה נוספת »

ברוקר

מתווכי מניות המועסקים על ידי חברות תיווך חייבים לסיים את קורס ניירות ערך בקנדה (CSC), את מדריך ההתנהלות והתרגול (CPH) ואת תוכנית ההכשרה של יועצי

לקריאה נוספת »
דילוג לתוכן