סקירה מקיפה על מניית zoom

מניות זום וידיאו תקשורת ויתרו על חלק מהרווחים הראשוניים שלה לאחר דו"ח הרווחים של החברה בינואר וחששות מתמשכים לגבי הערכת השווי של החברה ושיעורי הצמיחה לאחר הפנדמיה. עם זאת, טיילר ראדקה של סיטי העלה את המניה ביום שלישי בדירוג ניטראלי ויעד מחיר של 50.1 דולר. Zoom, הנהנית העיקרית ממגמות ה"עבודה מהבית "ו"הלמידה בבית" במהלך המגיפה של COVID 19, דיווחה על הכנסות של 88.25 מיליון דולר ברבעון ינואר, עלייה של 36.9% לעומת השנה שעברה, והרווח המתואם של 365.4 מיליון דולר או 1.22 דולר למניה.

מניות Zoom Video Communications עלו בשיעור של עד 10% במסחר שלאחר השוק ונפתחו עלייה שלשום. Zoom Video Communications, Inc. עוסקת במתן פלטפורמת תקשורת ראשונה לווידאו. צ'ט זום כולל שיחות זום של לקוחות בטלפון עם לקוחות.

לנוכח משבר וירוס העטרה, זום הפכה להיות הדרך הסטנדרטית ליצור קשר אישי ועסקי. Gateway Connector Room Connector Gateway (SIP) ו- H323 נקודת קצה להשתתפות בפגישות זום.
למידע מורחב אודות מניית zoom באפשרותך להעיף מבט ב- bigshotnews.net

זום

היא פלטפורמת תקשורת הווידיאו הנבחרת עבור הממשלה הפדרלית, חברות טכנולוגיה, קהילות דתיות ואנשים רגילים שרוצים לשוחח ולחגוג עם חבריהם ובני משפחתם. חברת הרקטות SpaceX של אילון מאסק אסרה על פלטפורמת הווידיאו-טלפוניה Zoom מפגישות פנימיות, על פי רויטרס. השימוש בזום זינק במהלך מגפת ה- COVID-19, כשהיואן הבחין כי זום הגיע ל -200 מיליון מנויים יומיים במרץ, משתמשים בחינם וגם בתשלום.

החברה טבעה את המונח "חומרה כשירות" משום שהיא ציפתה לשבש את תחום הטלפוניה

החברה פיתחה מוצרים ושירותים במהלך השנתיים האחרונות כדי להרחיב את השימוש בה מעבר לוועידות אינטרנט ועם השקת הטלפון Zoom בינואר 2019, שוק ה- Zoom כדרך להתקדם לפלטפורמה. היא הציגה גם את Zoom Room, שוק וירטואלי, ואת אפליקציית הזום OnZoom.

בעוד ש- Zoom הייתה רווחית בזמן ההנפקה, רוב חברות תוכנת הענן לא היו רווחיות שנים רבות לאחר ההנפקה. השנה היא ייחודית לתוכנות ענן, שכן מניות רבות מצביעות על צמיחה בהכנסות של פחות מ -40%.

לא היינו מופתעים לראות דירוגים נמוכים יותר לאחר הדוח הרבעוני

אך השוק עוצר את נשימתו לראות כיצד תוכנת ענן מתפתחת לאחר מחשב קשה בגלל COVID. דוח זה יהיה צורך לתת אינדיקציה לאן חברות יובילו בשנה הקרובה. הירשם לתצוגה המקדימה של הביקורת בכל ערב בימי חול אנו דנים בחדשות השוק החשובות ביותר של היום ומסבירים מה עשוי להיות חשוב מחר.

ההערכות שלנו מבוססות על ביצועי שוק בעבר וביצועי עבר אינם ערובה לביצועים עתידיים. השותפים שלנו לא משלמים עבורנו כדי להבטיח ביקורות חיוביות על המוצרים או השירותים שלהם.

FactSet לא נותנת אחריות מפורשת או מרומזת מכל סוג שהוא ביחס לנתונים

כולל ללא הגבלה כל אחריות על סחירות או התאמה למטרה או שימוש ספציפיים ולא תהיה אחראית לטעויות, שלמות, הפרעות, עיכובים או פעולות שנעשו בקשר עם הנתונים או כל נזק כתוצאה מכך. ליפר, רפיניטיב והחברה לא יהיו אחראים לטעויות, עיכובים בתכנים או בצעדים שננקטו על ידי או בהסתמכות עליהם. על ידי שימוש באתר SECAs אתה מסכים לניטור ואימות האבטחה.

על מנת לספק גישה שווה לכל המשתמשים

ה- SEC שומרת לעצמה את הזכות להגביל בקשות מכלים אוטומטיים שלא הוכרזו. הכריז על התנועה שלך על ידי עדכון סוכן המשתמשים שלך כדי לכלול מידע ספציפי לחברה. אם בקשתך מזוהה כחלק מרשת כלים אוטומטיים, נשמרת מדיניות מקובלת וננקטים אמצעים להצהרת התנועה שלך. בנוסף לתכונות הנוספות הללו, הפלטפורמה מציעה מגוון תוספות ואינטגרציות למקצוענים כגון הוספת זום לחשבון יומן Google או לחשבון Outlook שלך. אם תירשם כמנוי לתוכנית Pro ומעלה, תהיה לך גישה לחדרי זום, התוכנה לחדר הישיבות והחומרה של החברה. ניתן להפוך כל חדר לחדר ישיבות רשמי. תכונה שימושית נוספת מאפשרת לך להשתלט על מסכי המשתתפים.

איך לסחור בשוק ההון

לדוגמה, ניתן לסחור באגרות חוב, אגרות חוב ו- IOU (חברות וממשלות המונפקות בתמורה למזומן) בשווקים הפיננסיים. ניירות ערך הנסחרים בבורסה לצורך החזקת מניות בחברה. ניתן

לקריאה נוספת »

ברוקר

מתווכי מניות המועסקים על ידי חברות תיווך חייבים לסיים את קורס ניירות ערך בקנדה (CSC), את מדריך ההתנהלות והתרגול (CPH) ואת תוכנית ההכשרה של יועצי

לקריאה נוספת »
דילוג לתוכן