אנליסטים בפורבס מאשרים את האירועים האחרונים בקרב המשקיעים. מחיר היעד הממוצע הוא $ 11.78 עם תחזית גבוהה של $ 16.00 ותחזית נמוכה של $ 8.00. על הסוחרים להיזהר מהתפלגות של שפל קודם ל 8 $ למניה, שהיא שפל חדש.

המידע על מחיר המניה מעוגל ואולי לא נכון. למרות שמארקיט עושה את מירב המאמצים להבטיח שהנתונים יהיו מדויקים, לא ניתן לתת שום אחריות לדיוק או לשלמות.
למידע נוסף על סקירה מקיפה על מניית טבע ניו יורק ומניית טבע ניו יורק כדאי לגלוש לאתר bigshotnews.net

עד שנת 2020

טבע תעשיות התרופות בע"מ תהיה היצרנית השישית בגודלה של תרופות גנריות [6] וחברת התרופות השמונה עשרה בגודלה [7] בעולם. לחברה היסטוריה חזקה של צמיחת רווחים, נזילות בשפע, עברה את המשבר, יתרון תחרותי בכלכלה משגשגת ומחיר מניות מתאושש הנסחר בהנחה היסטורית. החברה מתמחה בגנריות אך יש לה אינטרסים עסקיים אחרים, כולל מרכיבים פרמצבטיים פעילים ובמידה פחותה גם תרופות משלה.

טבע תעשיות פרמצבטיות בע"מ משרדים בישראל, צפון אמריקה, אירופה, אוסטרליה ודרום אמריקה. החברה חברה במחקר פרמצבטיקה ויצרני אמריקה (PhRMA). טבע התרופות ארה"ב מפתחת, מייצרת ומשווקת תרופות גנריות.

טבע תרופות ארה"ב טבע תרופות ארה"ב הינה חברת תרופות

טבע (טבע תעשיות פרמצבטיות בע"מ) טבע מציעה מוצרים סטריליים, הורמונים, תרופות יעילות ביותר וחומרים ציטוטוקסיים בצורות מינון שונות, כולל טבליות, כמוסות, מזרקים, משאפים, נוזלים, משחות וקרמים. אודות טבע טבע הינה חברת תרופות באחריות מוגבלת המפתחת, מייצרת, משווקת ומשווקת מוצרים גנריים, מיוחדים וביו-פרמצבטיים בצפון אמריקה ובאירופה.

מניות טבאס תעשיות פרמצבטיקה בע"מ (TEVA) צנחו במהלך המושב של יום שני עם מורגן סטנלי לאחר שמניות TEVA צנחו ממשקל משקל נמוך למשקל שווה

והפחיתה את יעד המחיר שלה מ -16 דולר למניה ל -6 דולר למניה. המניה צנחה ב -0.36 אחוזים ל -551,700,702 מניות ממחיר הסגירה הקודם של 10.61 דולר. ביצועים פיננסיים – בשנת 2020 הכנסות Tevas הסתכמו ב -16.66 מיליארד דולר, ירידה של 13.5% בהשוואה לשנים קודמות של 17.89 מיליארד דולר. התחושה הקודרת מגיעה לאחר שארגוס קפיטל הגדילה את מניות טבע תעשיות התרופות בע"מ (TEVA) לרכישה ב -5 ביולי 2019 עם מחיר מחיר של 12 דולר. החברה קיבלה דירוג כולל של 4.8, כלומר צברה יותר מ -48 אחוז מהמניות. לטענת המשקיעים טבע היא אחת מיצרניות התרופות המובילות בענף התרופות הגנריות.

טבע תעשיות פרמצבטיות בע"מ משווקת את מתקני הייצור שלה לאריזות

מילוי ועידון בקבוקי חיסון. שרין סירחן, מנהלת תכנון וניתוח שרשרת אספקה, טבע תרופות, תל אביב, ישראל 500 קשרים יעד המחירים מבוסס על 11 אנליסטים שהציעו לחברה יעד מחיר של 12 חודשים בשלושת החודשים האחרונים. מניות טבע מתפוצצות בקיצוץ הדיבידנד הצפוי יעקב בנמלה, בלומברג, 4 באוגוסט 2017 ב -4 באוגוסט 2017 מכרה החברה את עבודות העץ וסגרה אותה בשנת 2020.

התערוכה, שהתקיימה בקהיר, מצרים, הייתה בחסות הסוכנים הכלליים להפצת תרופות יחיד במצרים, סודן, סוריה ולבנון. טבע ייצאה את מוצריה לארצות הברית, ברית המועצות (ברית המועצות), מוסדות הבריאות של דנמרק וצ'כוסלובקיה, פרס ובורמה.

הוא גם הבעלים של Waterworks, חנות אמבטיה ומטבחים יוקרתית עם 15 אולמות תצוגה. מזומנים חיוניים עבור החברה למימון פעולות, השקעה בחנויות ותשלום הוצאות. E * כרטיסי סחר דיבידנד מניות מכירות ביטוח חיים ובריאות וכן פוליסות ביטוח פרטיות שונות מהוות את ליבת ה- BRK.