סקירה מקיפה על מניית ג'נרל אלקטריק

ג'נרל אלקטריק עברה את השנה הגרועה ביותר שלה בהיסטוריה האחרונה עם 2019 יציבה. בחודש פברואר צנחו המניות בכ -59% מאז ינואר 2017, אז הודיעה החברה על 12,000 קיצוצים במשרות. שווי השוק של החברה, אז עמד על 26.2 מיליארד דולר, צנח ל -10.7 מיליארד דולר.
על מנת לקרוא פרטים מורחבים בתחום של סקירה מקיפה על מניית ג'נרל אלקטריק ומניית ג'נרל אלקטריק עליך לבדוק כאן: bigshotnews.net

לאחר יותר ממאה שנים של צמיחה מתמדת

המונעת על ידי מיזוגים ורכישות, פעילותה של ג'נרל אלקטריק מתחילה להתכווץ. החזון החדש של החברה הוא להתמקד בכמה תחומי מפתח בעסקיה. הסיבה העיקרית למכירות ולבנייה מחדש של ג'נרל אלקטריק הייתה המוקד של החברות בבסיס ייצור תעשייתי מרכזי. תחת המנכ"ל המודח ג'ון פלנרי, התוכנית הייתה למקד את החברה באזורי עסקים גדולים כמו חלל, ייצור רכבת ואנרגיה, רכש צבאי ומדעי החיים, ונראה שזה נמשך. בשנת 2014 הודיעה החברה על פתיחת מרכז התפעול הגלובלי שלה בסינסינטי, אוהיו.

מאחד מארבעת מרכזי השירות המשותף הרב-תכליתי שלה בפודונג (סין)

בודפשט (הונגריה) ומונטריי (מקסיקו), היא תומכת בחברות בתחומי הפיננסים, חשבונאות, משאבי אנוש, טכנולוגיית מידע, שרשרת אספקה, חוק וסחר. חברת ג'נרל אלקטריק (GE) היא קונגלומרט אמריקאי רב לאומי שממוקם בניו יורק ובבוסטון. חברת ג'נרל אלקטריק פעילה במתן שירותי טכנולוגיה ושירותים פיננסיים.

עד שנת 2020, חברת ג'נרל אלקטריק (ג'נרל אלקטריק) תדרג במקום ה -33 מבין חברות פורצ'ן 500 בארצות הברית מבחינת הכנסות ברוטו. לדברי משקיעים, החברה נמצאת בקצה התחתון של טווח הענפים שלה. בענף מכונות תעשייתיות היא תופסת את המקום השישי.

כאשר מהנדס הכימיה לשעבר ג'ון פ

וולש ג'וניור התפטר בשנת 2001, GE הפכה מחברת ייצור של 25 מיליארד דולר לקונגלומרט של 130 מיליארד דולר עם מגזרים בלתי מוגבלים. חטיבת הפלסטיק של GE לשעבר נמכרה לחברת SABIC Innovative Plastics באוגוסט 2007. GE Industrial מספקת מכשירי חשמל ביתיים, תאורה, מוצרים תעשייתיים, מערכות אוטומציה למפעלים, מוצרי פלסטיק, סיליקון וקוורץ, טכנולוגיית אבטחה וחיישנים, שירותי מימון מפעלים, ניהול ותפעול.

מניית החברה צנחה ב -42% בשנים שלאחר עזיבתו של וולך

כשהתברר שהחברה מכווצת יתר על המידה ונפוחה. המגזר הפיננסי ההוני של החברה כמעט התרסק במהלך המיתון הגדול משום שלא היה לו יתרון תחרותי על פני חברות שירותים פיננסיים אחרות. עד היום מואשמים ב- GE Capital במאזן אטום ומסורבל.

רבות מהבעיות המודרניות שלו הן הנגאובר מהפנייה הקשה שלו לשירותים פיננסיים

על פי הניו יורק טיימס בשנת 2015, לאחר המיתון הגדול, ג'נרל אלקטריק נקטה בצעדה של השלכת חלק ניכר מחטיבת השירותים הפיננסיים של החברה. החברה מכרה את מרבית החטיבה, מה שגרם לחברה הפסדים כבדים לאורך השנים.

היתרון הגדול ביותר של קונגלומרטים

הוא מגוון החברות שלהם, המבטיחות תזרים רציף של הכנסות ותזרים מזומנים לאורך כל המחזור העסקי. בנוסף, חברות שדורשות השקעה מקדימה מאסיבית בפתרונות כמו טורבינות גז ומנועי מטוסים זקוקות לתזרים מזומנים רציף, כמו גם חברות מחזוריות כמו תחום הבריאות.

הנתונים שנמסרו כאן נועדו למטרות מידע בלבד ואינם מיועדים למטרות מסחריות

ישנן מספר דרכים לניתוח מניות כדי לראות אילו הביצועים הטובים ביותר הם. באופן מסורתי מוערכים הקונגלומרטים על בסיס מחירי קדימה לרווחים ומחירי קדימה לתזרים מזומנים חופשי (FCF).

FactSet לא נותנת אחריות מפורשת או מרומזת מכל סוג שהוא ביחס לנתונים

לרבות ללא הגבלה אחריות לסחירות או התאמה למטרה או שימוש מסוים, ולא תהיה אחראית לטעויות, שלמות, הפרעות, עיכובים או פעולות שנעשו בהסתמך על הנתונים או כל נזק שנוצר. שמירה על עצמאות וחופש עריכה היא קריטית למשימתנו להעצים את המשקיעים להצליח.

הוויכוח מסתכם בשאלה קיומית לגבי סוג החברה של ג'נרל אלקטריק וכיצד ניתן להשוות את ערכה בצורה הטובה ביותר

דובי GE נוטים להניח כי מדובר בקונגלומרט תעשייתי, בעוד שוורים נוטים להעדיף את הגישה האחרונה. זה אולי נראה כמו דיון אקדמי, אבל זה ממלא תפקיד גדול בהערכת מחיר המניה.

איך לסחור בשוק ההון

לדוגמה, ניתן לסחור באגרות חוב, אגרות חוב ו- IOU (חברות וממשלות המונפקות בתמורה למזומן) בשווקים הפיננסיים. ניירות ערך הנסחרים בבורסה לצורך החזקת מניות בחברה. ניתן

לקריאה נוספת »

ברוקר

מתווכי מניות המועסקים על ידי חברות תיווך חייבים לסיים את קורס ניירות ערך בקנדה (CSC), את מדריך ההתנהלות והתרגול (CPH) ואת תוכנית ההכשרה של יועצי

לקריאה נוספת »
דילוג לתוכן