סקירה מקיפה על מניית אינטק פארמה

אנו מדרגים פלטפורמות למסחר במניות בהתבסס על מגוון מדדים, כולל עמלות, נוחות שימוש, ניירות ערך זמינים וכלים מתקדמים בכדי לתת מענה לצרכי משקיעים ספציפיים. אנו ממליצים לך להשוות בין פלטפורמות שיתוף כדי למצוא את המתאימה ביותר לתקציב וליעדים שלך. אתה יכול לחפש לפי שם החברה והאפליקציה לנייד ברורה ואינטואיטיבית לשימוש.

מניות Intec Pharma Ltd. (NTEC) רשומות בנאסד"ק ומחירן בדולרים אמריקאים. אינטק פארמה מעסיקה 36 עובדים, שווי השוק שלה הוא 2.5 מיליארד דולר ושווי כולל של 0.00 דולר למניה. מניות IntEC פארמה במבט אחד: נתוני מפתח ומידע עודכן עד 24.06.2021.

כדי לקנות מניות Intec Pharma, אתה זקוק לחשבון עסקת מניות עם סוכן מניות מקוון או לא מקוון. מצא את שם המניה ואת סמל הטיקרים (NTEC) וחקר את המניה כדי להחליט אם זו השקעה טובה עבורך. ישנן מספר דרכים שונות בהן ניתן להעריך עניין במניות Intec Pharmaceuticals קצרות. מכיוון שמגמות המחירים נוטות להימשך, כדאי לבחון את ביצועי מחירי המניות של אינטק פארמה. ה- SIRS הנמוך מצביע על תחזית אופטימית למחיר המניה, מכיוון שמעטים האנשים שמוכנים להמר נגד החברה. Intec Pharmaceuticals Ltd. (NTEC) היא לב ליבנה של תעשיית הביוטכנולוגיה, עם דירוג 6.4, על פי המשקיעים.

אינטק פארמה בע"מ (NTEC) קיבלה הערכת שווי כולל של 4.2

מה שהופך אותה לאחת מ- 42 מניות. ל- Intec Pharma יש ציון של 6.4, מה שאומר שהיא עולה על 64 המניות של תעשיית הביוטכנולוגיה. החברה נודעה בשם Intec Pharmaceuticals 2000 Ltd. לפני ששמה שונה ל- Intec pharma Ltd. במרץ 2004.

Intec Pharma Ltd

הינה חברה ביו-תרופתית קלינית המתמקדת בפיתוח תרופות המבוססות על טכנולוגיית פלטפורמת הגלולה האקורדיון שלה. החברה ממקדת את מאמציה במחקר ופיתוח ובניסויים קליניים. Intec Pharma הינה חברה בישראל המתמקדת בפיתוח תרופות המבוססות על טכנולוגיית פלטפורמת גלולות האקורדיון.

הטכנולוגיה הקניינית של גלולת האקורדיון הינה מערכת העברת תרופות דרך הפה שנועדה לשפר את היעילות והבטיחות של תרופות ותרופות קיימות בפיתוח באמצעות שימור קיבה יעיל ומנגנוני שחרור ספציפיים

השוק העולמי של ניחוחות ביתיים צפוי להגיע ל- 87.5 מיליארד דולר עד 2025 ולגדול ב -5.29% בין 2021 ל -2025. שוק חיישני זיהוי הצבעים העולמי: משנת 2021 עד 2025 האנליסטים עוקבים אחר שוק חיישני זיהוי הצבעים העולמי ומצפים שיצמח 8.12%.

מניות Luokung Technologys הן בבעלות מספר רב של משקיעים מוסדיים ופרטיים

שוק הפחם בארצות הברית צפוי לרדת ביותר מ -3% בתקופת התחזית 2020-2025. הירידה בייצור הפחם צפויה להיות מונעת גם על ידי מלט מתכות ומניות FTFT Future FinTech Group Inc, Inc, פרופילי חברה, חדשות ותחזיות ברשת CNN. דוח זה מספק סקירה מקיפה של נתחי השוק והזדמנויות הצמיחה בשוק החינוך והפרסום הרפואי לפי סוג מוצר ויישום, יצרני מפתח, אזורים מרכזיים ומדינות.

מסווג על בסיס ציון מורכב הבוחן מגוון רחב של מדדים בסיסיים וטכניים

ברמה זו, מניות אינטק פארמה נסחרות במחיר של 0.265 דולר, הנחה ליעד הקונצנזוס של האנליסטים של 00.00 דולר. תמחור בזמן אמת מסופק על ידי בורסת CBOE BBX ואתרי בודדים של מחירי מניות בארה"ב.

אנליסטים של Intec Pharma צופים רווח קונצנזוס למניה של 2.9849342328 דולר לשנת הכספים הבאה

לדוגמא, אם לחברה רווח נקי של 10 מיליון דולר ו -10 מיליון מניות מצטיינות, הרווח הנקי שלה הוא 1 דולר. אינדיקטור חשוב לאן ילך מחיר המניה הוא הרקורד והדינמיות שלו.
כדי לקרוא עוד מידע אודות מניית אינטק פארמה כדאי להעיף מבט ב- bigshotnews.net

זה מחושב על ידי הכפלת מחיר השוק במספר המניות הבולטות

נתוני ההכנסה העדכניים ביותר מבוססים על הכנסות שאינן GAAP מפעילות מתמשכת. הדיבידנד הוא אחוז הרווח שחברה מחלקת לבעלי מניותיה ומתבטא כסכום הדולרי למניה בצורת דיבידנד למניה.

לדוגמא, חברת אחזקות סוחרת 10 מיליון מניות מצטיינות במחיר של 10 דולר ושווי שוק שלה הוא 100 מיליון דולר. הוא מבוסס על ירידה היסטורית של 60 חודשים בהחזרת המניות ל- S & P 500.

לחץ כאן כדי לראות קישורים נוספים כדי לראות את דף דוח הביצועים המלא עם מידע היסטורי מורחב. המדידה הנוכחית של האינדיקטור הסטוכסטי בן 14 הימים היא גורם לפרשנות.

כפי שפורסם בעבר

בעלי המניות באסיפה הכללית השנתית של חברת קומפניס ביום 15 ביולי 2020 אישרו הצעה לתיקון תקנון ההתאחדות בכדי לבצע פיצול מניות הפוך של מניות רגילות ביחס של 1: 5: 1: 25 ( היחס האפקטיבי למועד שייקבע על ידי החברה והדירקטוריון לפי שיקול דעתו). המניות הרגילות של Companys יקבלו מספר CUSIP חדש, M53644148, בקשר לפיצול המניות.

FactSet אינה מעניקה אחריות מפורשת או מרומזת מכל סוג שהוא ביחס לנתונים

לרבות, ללא הגבלה, כל אחריות לסחירות או התאמה למטרה או שימוש ספציפיים. FactSet לא תהיה אחראית לטעויות, שלמות, הפרעות, עיכובים או פעולות שנעשו בהסתמך על הנתונים או לכל נזק שנוצר כתוצאה מכך. ליפר, Refinitiv והחברה לא יהיו אחראים לטעויות, עיכובים בתוכן או בפעולות שנעשו על ידי או בהסתמכות עליהן.

איך לסחור בשוק ההון

לדוגמה, ניתן לסחור באגרות חוב, אגרות חוב ו- IOU (חברות וממשלות המונפקות בתמורה למזומן) בשווקים הפיננסיים. ניירות ערך הנסחרים בבורסה לצורך החזקת מניות בחברה. ניתן

לקריאה נוספת »

ברוקר

מתווכי מניות המועסקים על ידי חברות תיווך חייבים לסיים את קורס ניירות ערך בקנדה (CSC), את מדריך ההתנהלות והתרגול (CPH) ואת תוכנית ההכשרה של יועצי

לקריאה נוספת »
דילוג לתוכן