נגישות אתרים

להבטיח כי כל האנשים יכולים לצרוך תוכן היא אחת הבעיות החשובות ביותר העומדות בפני עסקים מקוונים כיום. עם מוגבלות הפוגעת באוכלוסייה מזדקנת, נגישות לאינטרנט היא העתיד של פיתוח אתרים, על פי דו"ח חדש של הפורום הכלכלי העולמי.

הצעד הראשון בבניית אתר נגיש הוא להבין כיצד לאנשים עם מוגבלות יש גישה לאינטרנט. הבן כיצד הם משתמשים בו, את התסכול שהם חשים כאשר אינם יכולים לגשת אליו, ומה אתה יכול לעשות בכדי להנגיש את האתר שלך.

כדי להראות כי הנגישות חשובה לך ושחשבת על כך, עליך לפרסם הצהרה על נגישות באתרך המפרט מהי מדיניות הנגישות שלך ואילו צעדים נקטת בכדי להנגיש את אתרך. בנוסף לפרסום מדיניות גישה לאתר באתר עצמו, עליכם להקפיד לכלול מידע אודות כל המבקרים באתר הזקוקים לעזרה בכדי לקבל סיוע. הוראה זו מתארת את התהליך ואת ההנחיות שישלטו על מאמצי המכללה להנגיש אתרי אינטרנט ומקימה רכז נגישות לפקח על מאמצים אלה. זה מתווה תהליך שבו אנשים יכולים להגיש תלונות הקשורות לאתרים – בעיות נגישות.

אין תקנות ADA ברורות המגדירות בדיוק מה צריך להיות תוכן אינטרנט

חברות שבסמכות משרד הזכויות האזרחיות של משרד הבריאות והשירותים האנושיים (HHS) נדרשות לפתח אתרים המספקים גישה נאותה לאנשים עם מוגבלות. חברות המזוהות עם משרד הבריאות והשירותים האנושיים של הממשלה הפדרלית (OHS) דורשות מהם לפתח אתרים המספקים גישה נאותה לאנשים עם מוגבלות ", נכתב בהנחיות הנגישות של האתר.

חשוב לכלול מבחנים בעולם האמיתי

כחלק ממבחן הגישה לאתרים וכדי להבטיח כי ניתן להבין את התוכן בקלות. על מנת להנגיש תוכן באתר המחוז, עלינו לוודא ששאלות בדבר זמינות התוכן המקוון ייפתרו לפני שנגיש אותו. – — אנו ממשיכים לעצב את אתרי האינטרנט שלנו כך שאנשים עם מוגבלות ובני משפחותיהם יוכלו לתקשר איתם בקלות. יש לנו צוות המוקדש לנגישות באתרנו ואנחנו משפרים ללא הרף את האתר שלנו כדי להקל על השימוש באנשים עם מוגבלות. אנא פנה אלינו כדי לראות כיצד תוכל לעזור לנו בשאלותיך בנוגע לנגישות באתר המחוזי ובמבחן הגישה לאתר.

אם אינך יכול לגשת ל- we בתכונה bsite

כנראה שבאתר שלך יהיו בעיות נגישות. יתכן ודפים באתר שלנו לא עומדים בתקני הנגישות הקיימים אם אין דף תמיכה בנגישות באתר. לפיכך, צוותי הפיתוח והשיווק שלך צריכים לבדוק את רשימת הבדיקה שלך לנגישות אתרים ולוודא שהאתר שלך מציית להנחיות הנגישות לתוכן האינטרנט (WCAG). כרגע אין תקנים אחידים ומקובלים לגישה לאתרים, אך יש כיום מספר הנחיות באינטרנט, כמו הנחיות הנגישות לאינטרנט.

הנחיות הנגישות לתוכן באינטרנט (WCAG) הן ילדותו של קונסורציום הרשת העולמית

שעובד עם ארגונים ברחבי העולם בכדי לספק תקן משותף לגישה לתוכן אינטרנט כגון תמונות, סרטונים, טקסט ושמע באמצעות שיתוף פעולה. בין ארגונים ברחבי העולם. ה- wcag פורסם ב -1999 ויש מספר הנחיות נוספות בנושא נגישות לאינטרנט.

WCAG

הוא מערכת הנחיות שפותחה על ידי W3C, המתארת כיצד להנגיש את האינטרנט לבעלי מוגבלויות ולקהל הרחב. W 3C מגדיר את הנגישות לאינטרנט כ"יכולת לעצב ולפתח אתרים, כלים וטכנולוגיות המאפשרים לאנשים מכל מוגבלויות להיתפס, להבין ולתרום לרשת שלנו. במילים פשוטות, נגישות אתרים נועדה להבטיח שכולם יוכלו להשתמש באתר, כולל בעלי צרכים מיוחדים ואלו שלא, ללא קשר לבריאותם הגופנית או הנפשית.

אם אתרים אינם פועלים לפי הנחיות הנגישות, בהכרח תפספסו מיליוני לקוחות פוטנציאליים שאינם יכולים להיכנס לאתרכם. בנוסף , יש לשלם מחיר עבור הנגשת אתר לאנשים עם מוגבלויות.

בבריטניה

זה לא חוקי על פי חוק השוויון 2010 להפלות אנשים עם מוגבלות, אבל זה לא מתייחס במפורש לנגישות אתרי האינטרנט. משרד המשפטים האמריקני העביר חוק בשנת 2010 המחייב לכל אתרי טכנולוגיית המידע האלקטרוניים להיות נגישים לכל האנשים, ללא קשר לגיל, מין, גזע, דת. , נטייה מינית או מוגבלות.

בעוד ADA וחוק השעון מיושמים בארה"ב זמן מה ומחייבים נגישות אינטרנט כתנאי

ה- CCPA, המחייב גם כי כל אתרי טכנולוגיית המידע האלקטרוניים כגון מחשבים, טלפונים ניידים וטאבלטים יהיו נגישים. , יש פוטנציאל ליישום נרחב יותר, הדורש נגישות לכל האתרים. הנחיות נגישות לאינטרנט, שהוקמו על ידי W3C World Wide Web Consortium, נאכפות בכל האתרים שבהם בעבר נדרשו בעיקר אתרי ממשל למלא אחר הנחיות אלה. יוזמת הנגישות לאינטרנט (WAI) של ה- W2C עובדת אפוא באופן ספציפי על הנחיות וחומרים אחרים התומכים בנגישות באינטרנט. חומר זה עוזר להבין ולהטמיע משאבי רשת – נגישות באמצעות שיתוף פעולה בינלאומי. TheWAI פיתחה מדיניות הנחשבת כסטנדרטים בינלאומיים לנגישות אינטרנט.

איך לסחור בשוק ההון

לדוגמה, ניתן לסחור באגרות חוב, אגרות חוב ו- IOU (חברות וממשלות המונפקות בתמורה למזומן) בשווקים הפיננסיים. ניירות ערך הנסחרים בבורסה לצורך החזקת מניות בחברה. ניתן

לקריאה נוספת »

ברוקר

מתווכי מניות המועסקים על ידי חברות תיווך חייבים לסיים את קורס ניירות ערך בקנדה (CSC), את מדריך ההתנהלות והתרגול (CPH) ואת תוכנית ההכשרה של יועצי

לקריאה נוספת »
דילוג לתוכן