משכנתא לעסקים

ראשית, בדוק כמה מאתרי המשכנתאות הפופולריים ביותר, כגון בנק אוף אמריקה, פאני מיי, פרדי מק והום דיפו.

זו לא רשימה מלאה שכן יש כל כך הרבה סוגים שונים של הלוואות נדל"ן מסחרי לעיבוד

אך הבה נבחן כמה מהן. כאן אנו בוחנים את היסודות של האופן שבו הלוואות לרכוש מסחרי שונות מהלוואות למגורים ולמה המלווים צריכים להיזהר. הלוואות נדל"ן מסחרי מוענקות בדרך כלל לעסקים, כגון מסעדות, חנויות קמעונאיות, מלונות, בנייני משרדים ונדל"ן מסחרי אחר.

יזם יכול להשתמש במשכנתא מסחרית לרכישת נכס מסחרי לשימושו העסקי

בין אם כחלק מחברת הקנייה שלו או כדי לשחרר הון עצמי בבניין שכבר תפוס. כשם שמשמשים הלוואת משכנתא אישית לרכישת בניין מגורים, ניתן להשתמש במשכנתא מסחרית לרכישת נדל"ן, כגון מסעדה, קמעונאות, מלון, משרד או נכס מסחרי אחר.

אם אתם נמצאים בתהליך של רכישת נכס מסחרי כגון מסעדה, קמעונאות, מלון, משרד או בניין משרדים, משכנתא לעסקים יכולה לעזור.

אתה יכול גם להשתמש בברוקר משכנתא כדי למצוא הלוואת תיק שעובדת עם לווים עצמאיים. רוב החברות מתחילות בבנק פרטי כאשר הן מחפשות משכנתא מסחרית, אך ניתן לשקול את אותו המסלול.

כדי להשיג הלוואת נדל"ן מסחרי, עליך להחליט איזה סוג של הלוואה מסחרית אתה צריך בהתאם לנכס ולעסק שלך, ואז להגביל את אפשרויות ההלוואות שלך. סוג ההלוואה, הדומה במובנים מסוימים למשכנתא למגורים בנכס מסחרי, תלוי בכמה גורמים המשתנים בהתאם למקור ההלוואה.

אופן השימוש בנכס ישפיע על הסכום שתוכלו ללוות ועל הריבית המוצעת לכם

גובה ההלוואה ותקופתה נקבעים על פי פרטי האמינות והנכסים של הלווה. לא כל המשכנתאות המסחריות זהות ויש לך אפשרויות שונות לגבי סוג ההלוואה, השימוש המיועד בנכס שלך ובעסק שלך והתנאים.

אם העסק שלך הוא ללא חובות ואתה מבקש משכנתא מסחרית בריבית אפסית של לפחות 125,000 $, המלווה ירצה לראות אותך מרוויח ריבית אפסית של 125,000 $ לפחות.

המלווה ידרוש גם מידע פיננסי יותר מהעסק שלך מאשר עם משכנתא לבית

בהלוואת נדל"ן מסחרי המקדמה גבוהה יותר ושיעור הריבית של המלווה גבוה יותר, אך תרצו לראות איזה כסף הסטודיו שלכם מרוויח בשנים שלפני ההלוואה, כאשר המשכנתא המסחרית מכסה את כל שטח הסטודיו. שמאות היא חלק חשוב בתהליך האישור שלך הן להלוואות מסחריות והן למשכנתאות. לעיתים קרובות, מוסד אשראי או מתווך משכנתא יזמינו שומה ביתית עבור הלווה, להבדיל משומה מסחרית עבור הלווה.

עבור רבים מאיתנו, החלטה זו מסתכמת בבחירה בין משכנתא לבית לבין הלוואת דירה מסחרית לעסק שלנו, והיא קשה.

אמנם הלוואות למגורים ניתנות בדרך כלל ללווים בודדים

אך הלוואות נדל"ן מסחריות ניתנות למפעלים מסחריים. ההלוואה מובטחת באפשרות להשתמש ברווחי ההלוואה לרכישה, שיפוץ ו / או בעלות על נכס מסחרי. כל מימון, לרבות רכישה, פיתוח או בנייה של נכס, יכול להתבצע רק על ידי הבטחת משכנתא כשעבוד על נכס מסחרי. אם ברירת המחדל של ההלוואה שלך (כלומר תפסיק תשלומים), המלווה (הבנק) יבטל את הנכס המסחרי המובטח בהלוואות.

על מנת לזכות בהלוואת נכס מסחרי

עסק קטן חייב לאכלס לפחות 51% מהבניין. אז אם תחליט לקנות בניין משרדים עבור העסק שלך ואז תחליט לשפץ אותו או לשכור אותו בשכירות תחתונה – השאר חלק מהשטח הזה, המשכנתא המסחרית שלך תעבור מחברה בבעלות עסקית – לעסק השקעות.

בניגוד למשכנתא למגורים, הלוואה מסחרית דורשת מקדמה גדולה, השיעור החודשי שאתה משלם עבור הנכס בתוספת ריבית. במקרים מסוימים, משכנתאות לעסקים מאפשרות לך ללוות בבנק ולשלם את התשלומים החודשיים שלך על הנכס שלך.

באופן כללי

למשכנתאות מסחריות אין תקופות ארוכות כמו לרוב ההלוואות למגורים, שהן בדרך כלל 30 שנה. עם זאת, ישנם כמה משכנתאות מסחריות מסורתיות המוצעות בתנאים קצרים יותר בהתאם לצרכים העסקיים האישיים שלך. תלוי במלווה, למשכנתא מסחרית גדולה יכול להיות תקופה של עד 40 שנה, אך בדרך כלל תקופת המשכנתא המסחרית אינה ארוכה הרבה יותר לטווח 30 השנים של מרבית ההלוואות המסחריות. מכיוון שהלוואות מסוג זה דורשות תשלומים חודשיים מהלווה, בחלק מהמשכנתאות התאגידיות יש תשלומים גבוהים בכדור פורח.

אחת מהן היא משכנתא לפדיון בה ניתן לרכוש, לבנות או לשפץ נכס מסחרי. בדומה למשכנתאות למגורים, הלוואת משכנתא קונצרנית משתמשת בנכס מגובה משכנתא כמקור לבטחונות אשראי.

איך לסחור בשוק ההון

לדוגמה, ניתן לסחור באגרות חוב, אגרות חוב ו- IOU (חברות וממשלות המונפקות בתמורה למזומן) בשווקים הפיננסיים. ניירות ערך הנסחרים בבורסה לצורך החזקת מניות בחברה. ניתן

לקריאה נוספת »

ברוקר

מתווכי מניות המועסקים על ידי חברות תיווך חייבים לסיים את קורס ניירות ערך בקנדה (CSC), את מדריך ההתנהלות והתרגול (CPH) ואת תוכנית ההכשרה של יועצי

לקריאה נוספת »
דילוג לתוכן