סקר מספק תמונת מצב לאן שוק הקריירה העולמי יכול להגיע ומראה שבעה אשכולות שונים של עיסוקים עתידיים. לקריירה זו גיל חציוני של 35, כפי שקבע הלשכה האמריקנית לסטטיסטיקה לעבודה, ולכל אחת מהקריירות המפורטים שכר ממוצע של 50,000 עד 75,500 דולר לשנה.

רשימת העיסוקים העתידיים לגברים

היא מצומצמת ומוגבלת יותר מרשימת העיסוקים העתידיים לנשים. במקום זאת אנו מתמקדים בתפקידים שאינם קיימים כרגע, אך קיימים בכמויות קטנות ושיציעו קריירה אמיתית בעתיד. במקצועות אלו אכן יש הרבה משרות בעלות שכר גבוה, מיומן מאוד ומיומן, אך מעטות מהן זמינות לגברים ונשים במתכונתן הנוכחית.

קח מסלול קריירה אלטרנטיבי המשתמש במיומנויות דומות ומספק תחומי עניין דומים תוך הצעה טובה יותר לצמיחה ולשכר. למידע נוסף על קריירות אפשריות בעתיד, קרא את רשימת הקריירות לגברים ונשים במדע, טכנולוגיה, הנדסה ומתמטיקה.

רוב השיקולים מניחים שתעשיית האדריכלות

היא מקצוע לא שגרתי המונע מבפנים. לכן, כדי לחזות לאן מועדות פנינו, עלינו להתמקד בראש המקצוע. אף על פי שאיש אינו יכול לחזות את העתיד, המחברים נותנים לנו מבט על מצב המחקר והפיתוח הנוכחי בתחום זה, כמו גם על מגמות עתידיות.

למרות שמדובר בתעשייה יצירתית ומכוונת אנשים שיכולה לשמור על עבודתך במשך עשר השנים הבאות

קשה מאוד לחזות מה יקרה בעוד 20 שנה. הנושאים והעתיד של המקצוע בהחלט ישתנו באופן דינמי עם השנים, אך קשה לדעת לאילו מקצועות יש עתיד מזהיר מובטח.

מסיבה זו, ריכזנו עבורכם רשימה של המקצועות הפחות מוכרים שיעשו הבדל גדול בעתיד. מאמר זה בוחן שבעה מקצועות, חדשים ווותיקים כאחד, המציעים את הקריירה הטובה ביותר לעתידך ולסיכוי העתיד הפוטנציאלי שלהם.

מקצוע זה יהפוך בקרוב לפופולרי ביותר ויעשה את ההבדל בשיווק יצירתי בעולם המקוון. מקצוע זה דורש ידע ומיומנויות, כך שאתה זקוק למומחים טובים.

כשאתה חושב על משרות העתיד

אתה חושב על מקצועות בתחום הרפואה, במדע וטכנולוגיה. קורסים אלה יניבו את שוק הקריירה בשנות ה -20- 2050, ונתיבי הקריירה הללו יהיו מבוקשים בעוד 20 עד 50 שנה. מיומנויות דיגיטליות בתשלום גבוה יניעו את הענפים החדשים שיניעו את הפריחה הכלכלית הבאה, וכישורים שגרתיים של המאה ה -20 ישתוללו. משרות העתיד אפילו אינן קיימות כיום, אך אנו יכולים לחזות אילו משרות יהיו מבוקשות מאוד על ידי הדורות הבאים.

אלה המשרות שכולם מדברים עליהן כרגע, לא רק בתחום הרפואה, אלא גם במדעי הטבע, הטכנולוגיה, ההנדסה והמתמטיקה.

דוח חדשות ארה"ב והעולם חילק את הדירוג לשלוש קטגוריות

מתפתחות, מתקדמות ומתקדמות. המקצועות מחולקים לפי מספר הבוגרים לכל 100,000 תושבים בכל מקצוע ושיעור הדוקטורנטים עם תואר ראשון ומעלה. העתיד אינו בטוח, אך בעזרת המידע של ימינו אנו יכולים לחזות כמה תחזיות מוצקות. אנו יכולים לחזות כמה מקומות עבודה חדשים ייווצרו בכל מגזר במהלך 10 השנים הבאות. מקומות עבודה אחרים נוצרים על ידי חיזוי טכנולוגיות עתידיות כגון בינה מלאכותית ורובוטיקה. אם אתם מחפשים כיום מגזרים בצמיחה מהירה, תוכלו לקרוא מהרשימה שלהלן.

כמובן

הדרישות של מקצועות העתיד יהיו גם בתשלום גבוה, ולכן מי שרק מתחיל את דרכו בקריירה או מתכנן לשנות באופן קיצוני את תחום הפעילות שלהם צריך לבחון אותם מקרוב. כשאתה שוקל את תוכנית הקריירה שלך, התמקד בסוג העבודה שמתאים היטב לעבודה שלך ומספק לך דרך למשרות הטובות ביותר בעתידך. על ידי למידה רציפה של מיומנויות חדשות, עדכון הכישורים הנוכחיים שלך והתנסות בענפים שונים, אתה מוכן יותר להתאים את הקריירה שלך למשימות ותפקידים עתידיים. למרות שאי אפשר לחזות את העתיד ואת מהלך העבודה או העבודה שלך, ישנם כישורים מסוימים שיכולים לעזור לך להבטיח את עצמך לקריירה עתידית, ולא לתפקידים הנוכחיים.

כתמיד

הפיתוח הטכנולוגי פתח שורה של תפקידים חדשים ומתפתחים, כך שרבים מהמקצועות המבטיחים ביותר דורשים לא רק ידע על החידושים הדיגיטליים האחרונים, אלא גם שהם יהיו מעודכנים ועד מאוד עדכני. בפועל, ידע בסיסי בתקשוב ובאנגלית חייב להיות תנאי הכרחי להוראת כיתות מבוגרות ומבוגרים צעירים בעולם של ימינו.

איש אינו יכול לחזות באילו מקצועות צעירים יבחרו במחצית השנייה של המאה ה -21

אך הנה כמה משרות שצפויות להיות מבוקשות במהלך 15 השנים הבאות. חיזוי משרות עתידיות הוא תרגיל שכולל התבוננות בתעשיות עתידיות והשערות כיצד הן נבדלות באופן כלשהו מכוח העבודה של ימינו. כעת יש לך הזדמנות מדהימה להיות חלק מעולם שיפתח מקצועות חדשניים תוך מספר שנים בלבד. אז אל תהססו ללמוד – הסתכלו באוניברסיטאות המובילות בעולם המציעות קורסים שיעזרו לכם להתחיל את הקריירה העתידית שלכם.