כמוני

נר "ריחות נרתיק" של פאלטרו עשוי גרניום, הדרים, ברגמוט וארז, בשילוב עם ענבר ורדים דמשק וזרעים. על פי הנר, זה "מזוקק עם רמז של חומץ בלסמי ורמז של לבנדר. אבל זה החלק השני של הנר, נר שנקרא Smells Like Vaginas, שמוריד ממני באמת את הביסקוויט. —- – ככזה, לא ראיתי הרבה מהמתח הקומי והדרמטי מתפוצץ, ובסופו של דבר נותר לי קצת כאב ראש מכל המתח הדרמטי – הקומיקס – אפילו הקומי -. לורי התבצעה כל כך בעולמה של אנג'לה ג'אד, ש היא הורשתה לשחק בכיווץ עבור אנג'לה, כשהיא מסבירה: "אנשים שלובשים מסכות מונעים מטראומה.

אנג'לה מודאגת יותר מבריאותה הנפשית מאשר טריו

וזה מעמיד אותי בסימן שאלה. בעתיד אני צריך לתהות אם הסיפורים שלה ושל אנג'לה ימשיכו להיות שזורים זה בזה. שימו לב שליידי טריסו הייתה עוד דמות חדשה בסדרה שרק חשפה אנסמבל שני שלם סביב לורי בלייק.

שיחק על ידי הונג צ'או המנצחת תמיד

ליידי טריו מוצגת כאישה עם תחושת ערך עצמי חזקה ואהבה עמוקה למשפחתה. היא בתם של הונג-צ'או ה"מברכת תמיד "והאישה שמסוגלת לגדל תינוק על האדמה שהיא רוצה לקנות ולהעביר לידי אביה כדי להרוס את החווה המשפחתית שלו.

אין ספק שעבור הצעירים מאיתנו נראה את הענפים הגדולים של השושלת המשפחתית שלנו שיכולים להתפתח במגע אצבע לענף גדול של האמת. אנו יכולים לחפש מוזיאון שיציג אותם, או לבקר במוזיאונים המציגים סניף חדש בקו המשפחתי.

אבל מה שחשוב לי ומה שאני הכי מעריך

הוא החלק היחסי, ורבות מהנשים במשפחה שלי הן נשים שעושות את עול הרעיונות של רוב האנשים. האישה הגדולה (Gwo Fanm) היא ממש אישה שקמה על חייה ועמדה לצד יקיריה. לאחר שדיברתי עם כמה מחברי ובני משפחתי, כמו גם עם ההורים שלי, הבנתי שקבלת חילוקי דעות היא עניין של יחס להורות.

זה לא מציאותי להאמין שלעולם לא נחווה כעס, גועל, או אפילו שנאה במהלך מערכת יחסים. ביקורת כל כך אוטומטית, ולפעמים אנחנו אפילו לא יודעים מה אנחנו עושים כשאנחנו מבקרים את עצמנו.

זה לא מפתיע שאנשים כמו הסנדקית שלי מסתכלים על צלמים

אבל הם נוטים להראות רק את מה שאמריקה רוצה לראות. אני רואה את ההשקפה הזו אבסורדית ומחרידה, ובשביל ילדים זו מציאות אכזרית. ילדים נחשפים לאורח חיים ישן שהוא מעבר להישג ידם, מציאות בה הציפיות רחוקות מהמציאות. יש יותר דרכים לכתוב את שמך בעולם מאשר להביא ילד לעולם, אז היה פתוח יותר לרעיון שאתה נכתב.

כמובן, אתה יכול לטעון שהכנת ארוחה היא חלק ממערכת יחסים אוהבת, אבל זה פשוט יותר עבודה מאהבה. אני חושב שתמיד יש דברים שקשה לי במיוחד, אבל אני נהנה מהמנוחה ואני אסיר תודה על כך.

מתי אתה חושב שבעלך יחזור הביתה כדי למצוא אותך כבוש בארוחת הערב ובזמן השינה אחרי יום ארוך בעבודה או באמצע הלילה עם כאב גרון?

אם אתה רק מעכב את השנאה

נסה לעצום עיניים ולצלם את אחד הרגעים האהובים עליך עם בן / בת הזוג. זה יכול גם לעזור לך להבין ולנהל טוב יותר את הבעיות. אתה והשותפים שלך מה אם אתה עדיין מאוהב בו לחלוטין, אבל מרגיש מבודד אם אתה לא מדבר איתו במשך ימים? משפטים אלה יכולים להיות דרך נהדרת לקחת את הרגשות האלה לידיים שלך ולא לכבות הכל עם בן זוג או להרגיש כל כך רחוק מעצמך. כשאתה מתחיל לספר לחבר הכי טוב שלך מה קרה לך, זה אולי נראה מוזר בהתחלה.

איך לסחור בשוק ההון

לדוגמה, ניתן לסחור באגרות חוב, אגרות חוב ו- IOU (חברות וממשלות המונפקות בתמורה למזומן) בשווקים הפיננסיים. ניירות ערך הנסחרים בבורסה לצורך החזקת מניות בחברה. ניתן

לקריאה נוספת »

ברוקר

מתווכי מניות המועסקים על ידי חברות תיווך חייבים לסיים את קורס ניירות ערך בקנדה (CSC), את מדריך ההתנהלות והתרגול (CPH) ואת תוכנית ההכשרה של יועצי

לקריאה נוספת »
דילוג לתוכן