יועץ משכנתא

אולי שמעתם על המונח "מתווך משכנתא" מחבר שקנה בית, אבל אתם פשוט לא יודעים מה זה. רוב מתווכי המשכנתאות נאלצו לעבוד איתך ולהתנהג כאילו הם עובדים בשבילך. לא כל המתווכים עובדים עבור אותו המלווה, וישנם סוגים רבים ושונים של מתווכים, כגון מתווכים – מתווכים, מתווכים למשכנתאות, הלוואת דירה וכו '.

מלווים מומחים

המלווים רק לבתים, בדרך כלל מקובצים יחד . ההבדל בין מתווך משכנתא למלווה הוא שהמתווך אינו מלווה כסף עבור המשכנתא. מתווכי משכנתאות עובדים מטעם הלווה כדי למצוא את הלוואת המשכנתא הטובה ביותר עבור הלקוח שלהם והם מתנהגים כמו קצין הלוואות בנקאי המוגבל למשכנתאות הניתנות על ידי הבנקים.

הם גם אוספים את ניירות הלווה ומעבירים אותם למלווה המשכנתא לחתימה ולאישור

לאחר סיום כל הניירת, הם יעבדו למען הלווים למצוא את שיעור המשכנתא הטוב והנמוך ביותר שיש. אתה עובד עם המלווה בכדי שהעסקה תתנהל בצורה חלקה ביום הסגירה ותשלם את ההלוואה ואת המלווה המתאים לך ביותר. בין אם אתם מחפשים הלוואת FHA או הלוואת VA, מתווך משכנתאות בעל ניסיון בהלוואות אלו יכול להקל על התהליך. אם יש לך זמן לחפש משכנתאות בהתחשב בשיעורים המשתנים, ואתה צריך לוודא שהבקשה שלך מסתובבת במהירות, מתווכי משכנתאות יכולים להיות בחירה נבונה. אחת הדרכים הטובות ביותר לחשב את עלויות המשכנתא הסבירות שלך ויש לך מושג טוב מה מתווך משכנתא מסוים עשוי לעשות היא להחליט אם הם מסכימים. לדוגמא, אם תחליט לחסוך פחות מ -20%, בקש מיועץ המשכנתא שלך מבצע מיוחד שיאפשר לך לתרום להון הביתי שלך במהירות רבה יותר.

מציאת המתווך המתאים למשכנתא חשובה כמו בחירת המלווה המשכנתא הטוב ביותר

ונבון לראיין לפחות שלושה אנשים כדי לברר אילו שירותים הם מציעים, כמה ניסיון יש להם וכיצד הם יכולים לעזור לפשט התהליך. אם אתה עדיין לא בקשר בנקאי או שאינך מרגיש בנוח מהתנאים שמציעים המלווים המשכנתא הקיימים, עליך לחפש ביקורות מקוונות ולחפש ברוקרי משכנתאות בענף המשכנתאות ובקהילה המקומית שלך. על הלווים לבדוק גם בבנק המקומי או בסניף של איגוד אשראי מקומי או מוסד פיננסי אחר, האם למתווך המשכנתא יש את כל הזכויות והניסיון.

הניסיון שלך צריך להיות עדכני וקשור ישירות להלוואות שאתה נותן ולהלוואות. בדוק את חוקי רישוי המשכנתא של המדינה שלך כדי להבין אם אתה זקוק לרישיון משכנתא בכדי להיות מתווך משכנתא.

אם אתה יועץ משכנתא, אנא עיין בטופס הבקשה המקוון שלנו לניסיון חינם למשך 30 יום. יש לנו גם צוות יועצי משכנתא שיעזור לכם למצוא את האפשרות המושלמת עבורכם.

לווה פוטנציאלי קונה בית חדש ושוקל אפשרויות הלוואה ממלווים שונים

אתה יכול להתקשר למתווך משכנתא שעובד עם מספר מלווים כדי לזהות את הלווה. במקביל, המתווך מזכה את הלווים במלווים למשכנתאות, ופאני מיי מנפיקה ללקוח אישורי הלוואות, אשר לאחר מכן ניתן להקצותם לכל מספר בנקאי משכנתאות ברשימה שאושרה. יש לזכור כי כמות המידע שיש לגישת מתווכים למשכנתאות משתנה בין מלווה למלווה, ולכן יש לאשר כל מתווך לעבוד עם כל אחד בנפרד.

שאל את המלווה או המתווך שלך לגבי שיעורי המשכנתא הנוכחיים והאם השיעורים הנקובים נמוכים מיום השבוע.

אם יש לך הלוואות גרועות או שאתה משקיע בנדל"ן

יתכן והמתווך שלך יהיה שותף למשכנתא שמתמחה רק בהלוואות משכנתא. אם המלווה שלך משלם למתווך עבור מתווך משכנתא, זה יכול להיות דגל אדום. האגרות עשויות להשתנות במידה רבה, לכן הקפד להכין את שיעורי הבית לפני שתירשם אצל מתווך משכנתא. ככל שתשלמו משכנתא גבוהה יותר, כך תצטרכו לשלם עליה יותר ותקופת ההלוואה ארוכה יותר.

לבסוף

מתווכי משכנתאות עובדים בעמלות ועשויים להעדיף למכור משכנתאות למלווים שאינם מציעים את המשכנתא התחרותית ביותר. אם המלווה שלך משלם עמלה למתווך משכנתאות, ייתכן שהמתווך שלך יעדיף את המלווה על פניך, וייתכן שלא תקבל את העסקה הטובה ביותר. יועץ המשכנתא או המתווך שלך ימליצו רק על משכנתאות הניתנות על ידי קבוצת מלווים נבחרת. במקום לפנות ישירות לבנק או למתווך המשכנתא שלך, יש לך אפשרות לשכור מתווך שישמש כקשר קשר ואשראי.

תפקידו של המתווך הוא להשוות הלוואות משכנתא מטעמכם ולמצוא את השיעור המתאים לצרכים שלכם. היא אחראית להשוואת משכנתאות ממלווים שונים ולמצוא את התעריפים הטובים ביותר המתאימים לאינטרסים ולצרכים שלך.

איך לסחור בשוק ההון

לדוגמה, ניתן לסחור באגרות חוב, אגרות חוב ו- IOU (חברות וממשלות המונפקות בתמורה למזומן) בשווקים הפיננסיים. ניירות ערך הנסחרים בבורסה לצורך החזקת מניות בחברה. ניתן

לקריאה נוספת »

ברוקר

מתווכי מניות המועסקים על ידי חברות תיווך חייבים לסיים את קורס ניירות ערך בקנדה (CSC), את מדריך ההתנהלות והתרגול (CPH) ואת תוכנית ההכשרה של יועצי

לקריאה נוספת »
דילוג לתוכן