חברת Vdoo

למרות ש- VDOO איננה הרכישה הראשונה של JFrog בתאוחם האבטחה, היא מייצגת התקדמות משמעותית עבור מערכות חומרה המריצות תוכנות. "היינו ממוקדים כל עוד התמקדנו, ופיתחנו פלטפורמת בטיחות מוצרים המתמקדת במערכות משובצות ו- IoT, המאפשרת למפתחי בטיחות המוצר ולבעלי עניין לנתח כל מיני מכשירים מחוברים".

בנוסף, JFrog צפויה לשלב את טכנולוגיית VDOO בפלטפורמת DevOps שלה כדי לספק פלטפורמה מובילה, הוליסטית ומאובטחת עד שנת 2022. בטווח הקצר, המוצר VDOO SaaS יישאר תפעולי, עם פיתוחים חדשים, תכונות ותכונות המתמקדות בפלטפורמה ובפתרונות JFOG.

עם השלמת העסקה

JFrog ו- VDoo יעבדו בשיתוף פעולה הדוק עם הלקוחות על מנת להבטיח המשכיות עסקית ולייעל את ההגירה להצעה המשותפת. אנו מתכננים לעבוד בשיתוף פעולה הדוק עם לקוחותינו בכדי להבטיח המשכיות עסקית, התייעלות והגירה להצעה החדשה שלנו.

רכישת VDOO תכפיל את גודל צוות האבטחה של JFrogs

החברה תורחב עבעשרות אנשי שיווק ומכירות בישראל, גרמניה. , יפן וצפון אמריקה. הרכישה תרחיב עוד יותר את טכנולוגיית האבטחה של החברה במטרה לספק פתרון אבטחה הוליסטי המהווה חלק מפיתוח פלטפורמת DevOps למכשירי IoT חדשניים.

JFrog

חברה ידועה בפלטפורמות המסייעות למפתחים בניהול פריסת תוכנות ועדכונים, נרכשה על ידי vDoo, אשר בונה פלטפורמה מבוססת AI שניתן להשתמש בה לאיתור ולתיקון של נקודות תורפה בתוכנות ובמערכות שעובדות ב- IoT והתקנים מחוברים. שווי הרכישה מוערך ב -300 מיליון דולר, אישר לי JFrog. החברה רשומה בנאסד"ק והיה לה שווי שוק של 4.65 מיליארד דולר כשהיא יצאה לציבור בחודש ספטמבר האחרון.

חברת האוטומציה לבית תוכנה JFrog הודיעה על כוונתה לרכוש את יצרנית תוכנת  VDoo בעסקת מזומנים ומניות של 300 מיליון דולר

Jfrog, היזם וחברת DevOps, הודיעו היום על תוכניות לרכוש את חברת אבטחת המוצרים הישראלית VDOO בעסקה בשווי של עד 300 מיליון דולר. בכפוף להתאמות, הרכישה תכלול כ -90 מיליון מניות רגילות של Jfrog בהתבסס על מחיר הסגירה הממוצע של 15 ימי המסחר האחרונים.

JFrog

היא פלטפורמת DevOps אוניברסלית מרובת עננים הזמינה עבור AWS, Microsoft Azure ו- Google Cloud כשירות SaaS בניהול עצמי בקוד פתוח. משימת התוכנה הנוזלית של JFrog היא לאפשר את זרימת התוכנה מההקשות של מפתחים לייצור. אנו סומכים על מיליוני משתמשים ואלפי לקוחות, כולל רוב חברות Fortune 100 המסתמכות על פתרונות JFfrog לניהול אספקת התוכנה הקריטית למשימה שלהם. צינורות.

חברת אבטחת המוצרים הישראלית VDoo הינה חברת סטארט-אפ בת ארבע שנים עם לקוחות כולל ורייזון

סמסונג ובוש. החברה מציעה פלטפורמת בטיחות מוצרים אוטומטית ליצרני ומפתחי מכשירים. צוות VDOO מפחית זמן ומאמץ להבטיח פרופיל סיכון אופטימלי לבטיחות המוצר.

בכל הנוגע לבינאריים, VDoo ו- JFrog משתמשים באותה שפה ומזהים את אותם מאמצים: לא רק בצד הפיתוח, אלא גם בצד הבדיקה, בצד מנהל המוצר, עדכון ופריסת ייצור.

תודה על התעניינותך ברשות ניירות הערך האמריקאית. לא פעם שמעתי אותך אומר ש- DevOps ואבטחה הם חצי אפויים ונכים, אך כאשר פתרון SecOps שלנו ימריא, נקפוץ קפיצה קדימה בחזון שלנו על תוכנת נוזלים ונהיה חברת עדכוני התוכנה בעולם.

למידע נוסף, בקר באתר מדיניות הפרטיות והאבטחה של SECA. על ידי שימוש באתר SEC, אתה מסכים לניטור ואימות האבטחה. לקבלת שיטות עבודה מומלצות להורדת מידע מ- SEC.gov, כולל הגשות EDGAR האחרונות, עיין במפתח SEC.

 
לעוד מידע בתחום של אקזיט וחברת Vdoo יש לבקר באתר calcalist.co.il

איך לסחור בשוק ההון

לדוגמה, ניתן לסחור באגרות חוב, אגרות חוב ו- IOU (חברות וממשלות המונפקות בתמורה למזומן) בשווקים הפיננסיים. ניירות ערך הנסחרים בבורסה לצורך החזקת מניות בחברה. ניתן

לקריאה נוספת »

ברוקר

מתווכי מניות המועסקים על ידי חברות תיווך חייבים לסיים את קורס ניירות ערך בקנדה (CSC), את מדריך ההתנהלות והתרגול (CPH) ואת תוכנית ההכשרה של יועצי

לקריאה נוספת »
דילוג לתוכן