ברוקר

מתווכי מניות המועסקים על ידי חברות תיווך חייבים לסיים את קורס ניירות ערך בקנדה (CSC), את מדריך ההתנהלות והתרגול (CPH) ואת תוכנית ההכשרה של יועצי השקעות של 90 יום בקנדה. הבחינה הכללית לנציגי ניירות ערך של FINRA, הידועה גם בשם בחינת סדרה 7, נותנת לסוכני המניות את הסמכות למכור מניות, אגרות חוב, שיחות, מכר, אופציות וניירות ערך אחרים (לא כולל סחורות, עתיד, ביטוח חיים ונדל"ן). לאחר שעבר את הבדיקה, ניתן לקשר מתווך מניות עם מתווך-עוסק רשום (נקרא גם תיווך או בית חוזה).

בבריטניה, מסחר במניות מוסדר על ידי ברוקרים בעלי הסמכה ברשות להתנהלות פיננסית (FCA). סוכן מניות חייב לעבוד בחברה חברה של מתווך מורשה (FINRA).

הברוקרים מוסדרים על ידי הרשות לניירות ערך ובורסה (SEC) ומועסקים על ידי סוחרי ברוקרים

ניתן לקנות ולמכור מניות בבורסה כמו הבורסה בניו יורק (NASDAQ), אך רוב האנשים שרוצים לסחור במניות צריכים מתווך שיבצע את הטרייד מטעמם. מסחר, רכישה או מכירה של מניות בבורסה לאומית מתבצע על ידי סוכן מניות.

סוכן מניות עובד בחברת תיווך שחוקרת היטב את השוק

כדי לתת לך את העצות הדרושות לך להשקעה נכונה. ברוקרים נפגשים באופן קבוע כדי לייעץ ללקוחות הנוכחיים לגבי עסקאות מניות שיש לבצע ולמצוא לקוחות חדשים שיכולים להשקיע בשוק. כחברה בשירות מלא, היא חלק מתפקידם של ברוקרים לקבוע אילו מניות יש לרכוש ולבצע מחקר שוק וכלכלי תכוף ומקיף.

מתווך

סוחר או חברת תיווך נקרא גם סוכן מניות. ברוקרים מסבירים ללקוחותיהם את תפקוד הבורסה ואוספים מידע אודותיהם, צרכיהם ויכולותיהם הפיננסיות על מנת לקבוע את ההשקעה הטובה ביותר עבורם. ברוקרים, בין אם הם אישיים או חברה, גובים עמלה או עמלת סחר עבור ביצוע הזמנות קנייה ומכירה שאתם מוסיפים כמשקיע.

סוכן מניות הינו נציג מוסדר בשווקים הפיננסיים המאפשר רכישה ומכירה של ניירות ערך ללקוחות שונים

ברוקרים משקיעים בבורסה ליחידים וחברות. הם גם נציגים מוסדרים בשווקים הפיננסיים ומאפשרים רכישה או מכירה של ניירות ערך מטעם מוסדות פיננסיים, משקיעים, לקוחות וחברות.

סוכן מניות הוא סוכן פיננסי מקצועי הרוכש ומוכר עבורך מניות וניירות ערך. הם מכונים גם יועצי השקעות, סוכנים רשומים או מתווכים.

כמה מתווכים

כגון חברות בשירות מלא כמו אדוארד ג'ונס וריימונד ג'יימס, מייעצים ללקוחות בנוסף לרכישת המניות והמכירות שלהם. ברוקרים במתקני דיסקוטרים כמו צ'ארלס שוואב ואמריטרייד עושים קנייה ומכירה בשם לקוחותיהם, אך אינם נותנים ייעוץ פיננסי כיצד לבצע עסקאות במניות. לקוחות מוסדיים הם לרוב בעלי ידע רב יותר מברוקרים עצמאיים, כך שהם יכולים להשתמש בבורסרים שונים בשווקים שונים.

כמה מתווכים עובדים בחברות תיווך מיוחדות או בבנקים להשקעות, וחברות אלה עוסקות בבורסות גדולות. חברות אלה מתמקדות בעסקאות גדולות ומתמחות הכוללות בלוקים גדולים של מניות או מניות שאינן ניתנות לסחר באופן חופשי.

אלה כוללים מתווכים בשירות מלא וברוקרי הנחות המטפלים בעסקאות אך אינם מציעים ייעוץ השקעות פרטני

מתווכי הנחות מבצעים הזמנות מסחר מול לקוחות אך אינם נותנים להם טיפים להשקעה, מידע שוק או ייעוץ אחד על אחד. בעוד שברוקרי הנחות אינם מציעים ייעוץ השקעות, הם יכולים להיות רובו-יועצים, כלים מקוונים המספקים מידע שוק וניתוח תיקים. ברוקרים מציעים שירותים רבים, כולל ניהול כספים, ייעוץ השקעות ופיתוח מוצרים פיננסיים משלהם (למשל תעודות סל וקרנות נאמנות) שהם יכולים למכור ללקוחותיהם.

ברוקרי מניות קונים ומוכרים מניות שהונפקו על ידי חברות לטובת לקוחותיהן

חברות תיווך וסוחרי ברוקרים מכונים לעתים קרובות סוחרי מניות. החברות החברות והפרטים הרבים שעובדות עבורן הינן סוחרי מתווכים ברישיון הרשות הרגולטורית לענף הפיננסי (FINRA).

לברוקרים יש מערכת אקולוגית בבורסה הלאומית של הודו ובבורסה של בומביי כדי לספק למשקיעים מערכת אקולוגית לסחור בשוקי ההון באמצעות אפיקים שונים (משרדי ברוקרים, יועצי השקעות, מערכות מסחר מבוססות מסך ואלקטרוניקה. ).

Key Takeaways ברוקר

הוא ברוקר שקונה ומוכר מניות בהוראת לקוחותיו. מתווכי מניות הם בעלי מניות, סוכנים רשומים בארצות הברית ובקנדה, סוכנים מסחריים בסינגפור, מתווכי השקעות, יועצי השקעות, יועצים פיננסיים, מנהלי נכסים, אנשי השקעות, מתווכים מוסדרים, ברוקרים-סוחרים ויועצי השקעות רשומים בארצות הברית המציעים שירותי ייעוץ פיננסי וניהול השקעות וביצוע עסקאות כגון רכישת ומכירת מניות והשקעות אחרות עבור משתתפי שוק פיננסי בעמלה, פרמיה או עמלה המבוססת על שיעור אחיד, אחוז נכסים או תעריף לפי שעה.

באופן כללי

אתה יכול להניח שאתה יכול לסחור במניות ותעודות סל חשובות באמצעות מתווך מקוון. כמה מתווכי מניות מציעים תכונת מסחר עם גישה מקוונת, אך גובים עמלה גבוהה יותר. מתווכי מניות מקוונים, המכונים גם מתווכי מניות עם גישה ישירה, מציעים לסוחרי יום פעילים שירות עם עמלה נמוכה יותר על בסיס מחיר למחיר.

כמעט ולא נדיר שמי שמשקיע במניות יעבור דרך מתווך אנושי

מכיוון שרוב המשקיעים קונים ומוכרים מניות באינטרנט או מנהלים חשבונות מניות משלהם. ברוקרים מכירים את שוק המניות כמו הבורסה בניו יורק ונאסד"ק ויכולים לתת ייעוץ לגבי הזמן הטוב ביותר לקנות או למכור. התפקיד נוטה להיות תחרותי, כאשר מתווך אחד עוזר לך לרכוש מניות והשני מוכר.

איך לסחור בשוק ההון

לדוגמה, ניתן לסחור באגרות חוב, אגרות חוב ו- IOU (חברות וממשלות המונפקות בתמורה למזומן) בשווקים הפיננסיים. ניירות ערך הנסחרים בבורסה לצורך החזקת מניות בחברה. ניתן

לקריאה נוספת »

ברוקר

מתווכי מניות המועסקים על ידי חברות תיווך חייבים לסיים את קורס ניירות ערך בקנדה (CSC), את מדריך ההתנהלות והתרגול (CPH) ואת תוכנית ההכשרה של יועצי

לקריאה נוספת »
דילוג לתוכן