אתרי אינטרנט

יש משהו לכולם, אז הנה רשימה של אתרי ההיכרויות הטובים ביותר ברשת שתוכלו לנסות עכשיו מבלי לבזבז את זמנכם. בין היד שנבחרה לפופולרית ביותר, יש משהו שאתה מעוניין בו.

במבט ראשון

Speedof לא נראית כמו שום אתר אחר לבדיקת מהירות באינטרנט, אבל אני חושב שזה דבר טוב. בעוד שאתרי סלבריטאים יכולים להיות יקרים מאוד ומנוהלים על ידי יחצנים וסוכנויות, אתרים אישיים הם הרבה יותר זולים ונגישים יותר מעמיתיהם לסלבריטאים. בחלק מאתרי הפורנו, למשל, יש רשתות חברתיות והם קצת יותר פתוחים לרעיון שניתן להשתמש בהם בדרכים שונות; כלומר, הם מנסים למכור לך חברות כדי לגשת לאתר שלהם.

כמענה לבקשתך, האתר יספק קישור למידע ויצרף אותו לאינדקס עבורך, אך הוא עושה זאת בצורה שונה מאתרים אחרים.

ישנם גם אתרים הכלולים בספריות החיפוש

כגון Yahoo, המסווגים דפים בתכנית קטגוריות. חשוב לזכור כי כל האתרים הנ"ל כפופים לאותם חוקים כמו רוב האתרים, אך רק ביחס לתעבורת חיפוש אורגנית. אם כבר מדברים על קרייגסליסט, האתר הפך אותו למאה המובילים באתרים ברחבי העולם, אם כי כמעט שום תנועה לא מגיעה מחו"ל. Justgo, כדי להראות לכם עד כמה קרייגסליסט פופולרי בארצות הברית, מקבל יותר תעבורת חיפוש "אורגנית" במדינה אחת מאשר במדינה אחרת.

למעט באידו, כל האתרים הגדולים בעולם גדלו לגודלם כדי לשרת קהל עולמי.

דוגמאות לאתרי מנוי הם אתרים שמשחקים משחקים

חולקים קבצים, מארחים דואר אלקטרוני מבוסס אינטרנט, מספקים נתוני שוק המניות בזמן אמת ומספקים שירותים שונים אחרים. ניתן לגשת לאתרים פרטיים רק באמצעות רשתות פרטיות, אך ישנם גם אתרים פרטיים הנגישים לציבור, כמו פייסבוק וטוויטר. ישנן קבוצות פרטיות המרושתות ומאוישות באמצעות אתרי החברה.

נסה לפתוח דף אינטרנט בעייתי על ידי קישור ידני לכתובת האינטרנט או לחיצה על קישור באתר האינטרנט

אם מנעול (https) מופיע בראש כתובת האינטרנט המציין כי דף משתמש בקישור מאובטח, אל תזין שום מידע אישי אודותיו. בית הספר יכול לפקח על האתר האישי של התלמיד, גם אם הוא נמצא בשרת שלו ומשתמש בתחום אחר.

חפש https כדי לראות אם האתר מוצפן ואם הוא מאובטח לגבי המתרחש באותה תקופה. בדוק אם אתה יכול למצוא את כתובת האתר של המשתמש ברשימת האתרים עם חוסר תאימות ידוע ל- IE.

על אתרים לוודא שכל גישה טכנולוגית בה משתמשים צדדים שלישיים תואמת למדיניות הפרטיות שלהם

כדי להבטיח שהאתר בו אתה משתמש כמקור מידע מקובל למטרות מחקר, עליך לשאול שאלות אודות האתר. אתרים מסוימים עשויים להכיל קישורים לאתרים אחרים, מה שעשוי לטשטש את ההבחנה בין האתר הבודד לבין המשתמש הנתפס. היפר-קישורים המפריעים לדפי אינטרנט אינפורמטיביים עשויים שלא להיות משאב אמין במיוחד.

אתרי אינטרנט ואתרי אקסטרא-נט נחשבים תואמים אם הם עומדים בקריטריונים הקבועים בהנחיה ובהנחיית אבטחת הרשת.

ההנחיות הבאות חלות

כולל שם ה- AMA המשויך לאתר, שם הסוכנות ומספר העמודים. תוכנית מיקור החוץ פותחה או נרכשה על ידי הסוכנות הממלכתית או ספק חיצוני או יועץ. אתרי אינטרנט ואקסטרא-נט, ופיתוח והחלפה של סוכנויות או אתרי אינטרנט קיימים בגרסה חדשה, מאובטחת ומאובטחת יותר של אתרים אלה.

אתר סטטי כפוף לאותן דרישות כמו אתר סטטי, אך עם שם ועיצוב שונה. על הסוכנות המתכננת להקים אתר אינטרנט להגיש טופס לפרויקטים חדשים לפיתוח אינטרנט להכנת תוכניות לאתר זה, כמו גם העתק של עיצוב האתר ומפרטיו.

משתמשי אינטרנט הם חדשים המשתמשים באתרים בודדים כדי להפוך למומחים. נהפוך הוא: קודם כל, מבקרים באתר יכולים להשתמש בפונקציות מומחים ללא צורך ללמוד את כל האתרים, מכיוון שהם יכולים להעביר אליהם את מה שהם לומדים מאתרים אחרים.

זה אומר שמשתמשים מעדיפים אתרים שעובדים עם אתרים אחרים שהם כבר מכירים, כמו בלוגים, פורומים, אתרי חדשות וכו '. זה עובד גם אם הדומיין של הדף הוסר, אבל זה לא עובד אם זה שובר את התקן בלי משים.

החל מהחודש הבא

משתמשים שינסו לגשת לאתרים מסוימים יראו IE מסרב לטעון את כתובת האתר ולפתוח אוטומטית את האתר ב- Edge במקום זאת. אם הגדרות ה- DNS של הנתב שלך נחטפו על ידי עברייני סייבר, ייתכן שלא תדע, או במקום זאת תנותב לאתר מפתח או דיוג בכל פעם שאתה מבקר באתר הבנק שלך. לא כל האתרים מוגנים, אך אנו יודעים שחלק מהאתרים מאובטחים, ותן לשותפי המודעות שלנו לוודא כי האדם המנסה למכור לך מודעה אכן יש לו גישה לאתר שלך ואינו מנסה את הטריק למכור לך מודעות באתרים. שהם לא שלהם.

איך לסחור בשוק ההון

לדוגמה, ניתן לסחור באגרות חוב, אגרות חוב ו- IOU (חברות וממשלות המונפקות בתמורה למזומן) בשווקים הפיננסיים. ניירות ערך הנסחרים בבורסה לצורך החזקת מניות בחברה. ניתן

לקריאה נוספת »

ברוקר

מתווכי מניות המועסקים על ידי חברות תיווך חייבים לסיים את קורס ניירות ערך בקנדה (CSC), את מדריך ההתנהלות והתרגול (CPH) ואת תוכנית ההכשרה של יועצי

לקריאה נוספת »
דילוג לתוכן